Будз Олена Петрівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Будз Олена Петрівна

Народилася 19 червня 1969 року в м. РІвне.

Освіта

В 1991 р. закінчила Український ордена дружби народів інститут інженерів водного господарства за спеціальністю "Гідромеліорація" та здобула кваліфікацію інженера-гідротехніка.

Наукові ступені та вчені звання

У 2000 р. захистила кандидатську дисертацію в РІвненському державному технічному університеті на тему: "Дослідження максимальних витрат весняної повені на річках Західного Полісся” та здобула науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.16 „Гідравліка і інженерна гідрологія”.

В 2005 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування.

Професійний шлях

Із 1991 р. працює в університеті на посадах: асистента, старшого викладача, доцента кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування.

З 2013 р. – доцент кафедри водогосподарської екології, гідрології та гідравліки Навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування.

Навчальне навантаження

читає курс лекцій з навчальних дисциплін "Інженерна гідрологія”, "ГІдрологія та гідрометрія", “Водні ресурси та кадастр"; проводить практичні заняття, керує курсовим та дипломним проектуванням, проводить навчальні практики.

Напрямок наукової діяльності

дослідження максимальних витрат на річках Західного Полісся.

Обов’язки на кафедрі

  • секретар кафедри;
  • відповідальна за впровадження в навчальний процес дистанційної форми навчання;
  • куратор студентської академічної групи ГВР-34 напряму підготовки "Гідротехніка (водні ресурси)".

Наукова робота

Будз О.П. є автором 27 наукових праць, із них 3 навчальні посібники.

Нагороди та відзнаки

нагороджена Почесною грамотою Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області за багаторічну сумлінну працю при підготовці висококваліфікованих фахівців для водного господарства, меліорації та природоохоронних органів (2007 р.).