Бровко Галина Іванівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Бровко Галина Іванівна

Начальник гідрогеологічного загону Рівненської комплексної геологічної партії Державного підприємства “Українська геологічна компанія”.

Народилася 19 травня 1965 р. в с. Вишнів, Любомльського р-ну, Волинської обл. Розлучена, має дочку. У політичних партіях не перебувала.

Навчання і трудова діяльність

Закінчила Любомльську середню школу № 2. 1982-1987 рр. – студенткагеологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кваліфікація інженер-гідрогеолог за спеціальністю гідрогеологія та інженерна геологія.

З 1987 р. – гідрогеолог Рівненської геологорозвідувальної експедиції Виробничого геологічного об’єднання “Північукргеологія”.

З 2000 р. – провідний гідрогеолог Рівненської геологічної експедиції ПДРГП “Північгеологія”.

З 2012 р. – провідний гідрогеолог Волинської гідрогеологічної партії Центру гідрогеологічних та геолого-екологічних досліджень ДП “Українська геологічна компанія”.

З 2013 р. – начальник Рівненської комплексної геологічної партії Волинської геологічної експедиції ДП “Українська геологічна компанія”.

З 2014 р. по теперішній час – начальник гідрогеологічного загону Рівненської комплексної геологічної партії ДП “Українська геологічна компанія”.

З 2003-2013 р.р. – викладацька діяльність у Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) на посадах асистента та ст. викладача кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування (за сумісництвом).

З 2015 р. – ст. викладач кафедри інженерної геології та гідрогеології (за сумісництвом).

Наукова робота

Область наукових інтересів:інженерна геологія та гідрогеологія, екологічні дослідження, раціональне водокористування.

Участь з 1987 по 1988 р.р. у проекті детальної розвідки мінеральних вод у районі с.Жобрин Рівненської області.

Участь у 1988-1990 р.р. у проведенні попередньої розвідки мінеральних радонових вод в районі м. Корця Рівненської області.

Участь у 1988-1990 р.р. у проекті робіт по оцінці перспективності Волинської та Рівненської областей на пошуки мінеральних вод.

Участь з 2001 р. та по теперішній час у геолого-екологічних дослідженнях сучасних екзогенних геологічних процесів на території Волинської та Рівненської областей

У 2003-2007 роках участь у виконанні інженерно-геологічного довивчення території Волинської та Рівненської областей з метою геологічного обґрунтування протикарстових заходів та геологічного забезпечення УІАС НС.

У 2010-2013 роках участь у виконанні геологічного вивчення з геолого-економічною оцінкою експлуатаційних запасів підземних вод:

- мінеральної природної столової води ”Поліська добра” родовища мінеральних вод ”Поліське”;

- мінеральних підземних вод Маломидського і питних підземних вод Великомидського родовищ;

- технічних підземних вод Північно-Рівненського родовища;

- технічних підземних вод Північно-Рівненського-ІІ родовища.

Автор більше 20 наукових праць, з них 2 монографії і 1 науково-популярне видання.

Монографії

1. Шацьке поозер’я. Геологічна будова та гідрогеологічні умови / І.І. Залеський, Ф.М. Зузук, В.Г. Мельничук, Матеюк В.В., Бровко Г.І. – Луцьк: Східноєвропейський нац. ун.-т. ім. Лесі Українки, 2014. – 198 с.

2. Природно-заповідний фонд Рівненської області / Під ред. Ю.М.Гри-щенка. – Рівне: Волинські обереги, 2008. – 216 с.

Контакти

Поштова адреса: 33003, м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 5, кв. 1

Телефони: р. (0362), 63-75-17, моб. 050-9063169

E-mail: brovko_egp@mail.ru, brovko_g@ukr.net