Автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки
Nni-akot.png
Логотип ННІ
Цифрові ресурси
Репозиторій
Форма навчання
денна
заочна
заочно-дистанційна
Довідники
Довідник абітурієнта 2015
Довідник абітурієнта 2016
Гімн АКОТ
Слухати

Кафедри

Спеціальності та спеціалізації

Загальна інформація

Історія інституту ННІ АКОТ

Рік заснування - 2002
Директор - Тадеєв Петро Олександрович
Сайт - ННІ АКОТ
Адреса - Україна, 33028, м.Рівне, вул.Соборна, 11

Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки створено на базі факультету прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем 12 квітня 2013 року.

Директор інституту - кандидат фізико-математичних наук, доктор педагогічних наук, професор П.О.Тадеєв.

В свою чергу, факультет прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем було створено у 2000 році. Деканом факультету від моменту його створення був доктор технічних наук, професор А.П.Власюк.

В інституті функціонують наступні кафедри: прикладної математики, обчислювальної техніки, вищої математики, автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій.

Тут здійснюється підготовка фахівців за такими перспективними напрямками та спеціальностями як «Прикладна математика» та «Автоматизація та комп’ютерно–інтегровані технології», що належать до кібернетичного напрямку. Обидві спеціальності акредитовані за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр.

Водночас в інституті акредитовано нові напрями підготовки: «Комп’ютерні науки» і «Комп’ютерна інженерія» галузі знань «Інформатика та обчислювальна техніка» та напрям підготовки «Інформатика» галузі знань «Системні науки та кібернетика».

Наші студенти навчаються у сучасних комп’ютерних класах з найновішим програмним забезпеченням, які об’єднані в єдину мережу і підключені до Інтернету. До їх послуг спеціалізовані лабораторії, обладнанні сучасною мікропроцесорною технікою та комп’ютерно-інтегрованими системами контролю регулювання та керування.

Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки тісно співпрацює з вищими навчальними закладами зарубіжжя. Студенти мають можливість навчатися за спільними магістерськими програмами із інститутом електроніки та інформатики Люблінської політехніки, після закінчення якого вони отримуватимуть державні дипломи магістра України та Польщі.

Професорсько-викладацький склад інституту нараховує більше десяти докторів наук, професорів та понад п’ятдесяти кандидатів наук, доцентів, які ведуть наукові дослідження з проблем сучасної математики, математичного та комп’ютерного моделювання природних, техногенних та інформаційних систем; теорії стійкості динамічних систем моделювання ризиків технічних, економічних та соціальних систем; прийняття рішень в умовах невизначеності; створення підземно-рухових пристроїв на біонічних принципах; розробки програмного забезпечення мікропроцесорних та комп’ютерно-інтегрованих систем вимірювання технологічних параметрів, корпоративних інформаційних мереж, комп’ютерних вірусів, тощо.

Наші студенти неодноразово виборювали призові місця на всеукраїнських олімпіадах з програмування, математики, електротехніки, фізики, автоматизації технологічних процесів, були учасниками 4-х міжнародних олімпіад з програмування в Бухаресті, Києві, Харкові, Вінниці.

Інститут активно співпрацює з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут», Львівським національним університетом ім. Івана Франка, Національним університетом «Львівська політехніка», Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Інститутом кібернетики НАН України ім. В.М. Глушкова, Інститутом математики НАН України, Національним авіаційним університетом та іншими провідними навчальними та науковими закладами держави.

Студентське життя - це не тільки щоденне інтенсивне навчання, але й участь в художній самодіяльності, спортивному житті інституту та університету. Щороку в університеті проводяться фестиваль «Студентська весна», турніри КВК, конкурс «Міс університету», спартакіади з багатьох видів спорту, де студенти інституту беруть найактивнішу участь.

Гімн АКОТ слова

ГІМН ІНСТИТУТУ АВТОМАТИЗАЦІІ,
КІБЕРНЕТИКИ ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
(Музика проф.. РДГУ Пастушено А.С., слова доц.. кафедри АЕтаКІТ Данченкова Я.В.)


Ми всі вчимося в інституті
Щоб корисними Україні бути.
Ай Ті (ІТ) науки не прості,
Ми подолаєм труднощі такі.


Приспів, 2 рази:
Чудове перехрестя наших доль -
Ми тут своє покликання знайшли!
І кожен у професії герой,
Ми інституту свою вірність довели.2.Нам добру тут дають освіту,
Ми пронесем знання свої по Світу.
Наш інститут – це пам’ять навіки
І згадка про студентскії роки.


Приспів, 2 рази:
Чудове перехрестя наших доль -
Ми тут своє покликання знайшли!
І кожен у професії герой,
Ми інституту свою вірність довели.


Проекти

Галерея


Вікіситет Це незавершена стаття.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.